דלג לתוכן ראשי

 

מרכז שירות תושיה, מוסך בתל אביב של היבואן "צ׳מפיון מוטורס", נותן שירות לדגמי פולקסווגן, סיאט, אאודי וסקודה ובעל מוניטין של למעלה מחמישים שנה.

מרכז השירות מנוהל על ידי יניב טבח ששימש כמנהל טכני למותג בחברת צ׳מפיון מוטורס במשך חמש שנים ומתמחה בדגמי אאודי- PREMIUM לבית צ׳מפיון מוטורס.
מרכז השירות מנוהל "מהריצפה" וכל לקוח מקבל התייחסות אישית לכל צורך ישירות מיניב. המרכז זוכה למדדי שביעות רצון לקוח גבוהים . ונחשב לאחד מבין מוסכים מומלצים בתל אביב
במרכז שירות תושיה ניתן לרכבך מענה בכל תחום: מכונאות, חשמל, מיזוג אוויר, אבחון תקלות, פחחות וצבע. מרכז שירות תושיה מופעל על ידי צוות מקצועי ומנוסה בעל תודעת שירות גבוהה.

מוסך בתל אביב המקנה לך בטיחות ותקינות רכבך
מתקשים להבדיל בין מוסך מורשה מטעם היבואן לבין מוסך כללי או מדרכה? המומחים של "מרכז שירות תושיה", מוסך מורשה מטעם צ׳מפיון מוטורס המתמחה במתן שירות לדגמי פולקסווגן, סיאט ואאודי, מסבירים כי מוסכים בתל אביב מורשים הם מוסכים המחזיקים ברישיון מטעם משרד התחבורה להפעלת מוסך, ופועלים תחת הפיקוח, התקנות והחוקים של משרד התחבורה ואיגוד המוסכים.

לצ'מפיון מוטורס מוסך בתל אביב אשר קיבל זיכיון להפעלת מוסך מטעמו של יבואן רכב כלשהו, כשיבואן הרכב הוא זה שקובע את אופן הטיפול, תנאי השירות ושיטת החיוב, בעוד שמוסך כללי אינו נתון לתכתיביו של שום יבואן ומעניק את שירותיו למגוון סוגים שונים של רכבים.

לא חסרים מוסכים בלתי מורשים (מוסכי מדרכה)
עם זאת, אנשי המקצוע של מרכז שירות תושייה מדגישים שגם מוסך כללי חייב על פי חוק להחזיק ברישיון מטעם משרד התחבורה, וכל מוסך שאינו מוכר מטעם המשרד ושאינו מחזיק בתעודת מוסך מורשה מסווג כמוסך מדרכה ופעילותו בלתי חוקית ואסורה. חשוב להדגיש שמעבר לכך שמדובר בעבירה פלילית, טיפול במוסך בלתי מורשה עלול לגרום לרכב לנזקים כבדים, החל מחוסר ידע מקצועי שיכול להוות גם סכנה בטיחותית לכל מי שנמצא ברכב בעת נסיעה, וכלה בשימוש בחלקי חילוף פירטיים, גנובים או מזויפים.

אם חיפשתם מוסך תל אביב אך התגלתה מחלוקת או אי שביעות רצון מאופן הטיפול, ניתן לפנות לבוררות אצל איגוד המוסכים, כאשר בעלי המוסכים מחויבים בקבלת פסיקת האיגוד ויישומה. בכל מקרה שבו מתעוררות בעיות לאחר טיפול במוסך מדרכה, עשוי בעל הרכב לגלות שאין אל מי לפנות, היות והשירות שניתן בו נעשה ללא פיקוח וגם ללא אחריות.

יתרונות הטיפול במוסך מורשה של היבואן לעומת מוסכים כלליים
סעיף 50 ב לחוק ההגבלים העסקיים קובע שכל בעל רכב רשאי לבחור היכן לקבל את השירות עבור רכבו, גם כשהרכב נמצא עדיין במסגרת אחריותו של היבואן. החוק תופס לגבי כל סוגי התיקונים והטיפולים, למעט אלו הדורשים את מימוש אחריות היבואן. זאת ועוד, היבואן אינו רשאי לשלול את האחריות במידה ובעל הרכב החליט לקבל שירות במוסך מורשה שאינו מוסך רשת של היבואן.

יחד עם זאת, אין כל ספק שמוסך בתל אביב של היבואן "צ'מפיון מוטורס" הנו מקצועי יותר בהשוואה אל מוסכים כלליים, מהסיבה שהוא מתמקד בטיפול במספר מצומצם של דגמים, כך שרמת המקצועיות והבקיאות באותם הדגמים הספציפיים הנה בדרך כלל גבוהה יותר. כמו כן, כשדגם חדש של רכבים מגיע לארץ, אזי מוסכי היבואן הם הראשונים הזוכים להדרכה, כאשר כל עובדי המוסך עוברים הכשרה מתאימה.

במוסכי היבואן משתמש צוות המוסך במכשירי דיאגנוסטיקה מתקדמים ביותר שבאמצעותם מאותרות תקלות אלקטרוניות וישנו מלאי של חלקי חילוף מקוריים בלבד עבור רכבי סיאט, פולקסווגן, אאודי וסקודה.

 

למידע נוסף ולהטבות בחר את מותג הרכב שלך:

 

צור קשר

צור קשר

*שדות חובה